Par blogu, kontakti

IMGBloga vēturiskais nosaukums saistāms ar to, ka dabiskā vide ir kā Dieva izpausme, kuras vidū šajos laikos, kad visapkārt valda morāles pagrimums, var nodoties garīgiem meklējumiem un pārdomām, rast apskaidrību un Svētā Gara vadībā apzināties Patiesību, kamēr dievnami ir pārņemti ar izlaidību, necieņu, modernismu (visu herēziju sintēzi – kā to savulaik definēja pāvests Sv. Pijs X), doktrinālo haosu, garīgo tumsu. Dabiskā vide un elementi ir kā viena no Dieva būtiskām manifestācijām, kas nodrošina ne tikai fizisko labklājību, bet arī dvēseles  harmoniju, palīdz meditēt uz Patiesību. Līdz 2014.gada jūnijam bloga raksti satur pārdomas, kas nav tieši attiecināmi uz Baznīcas tematiku, tomēr tie visi tiek atcelti tiktāl, ciktāl nav pretrunā ar Baznīcas mācību.

Blogs satur  informāciju par Baznīcas aptumsuma un tā saistīto tematiku, tostarp vispārīgas Gloria-HolySpiritDove-2pārdomas par konspirācijām, kā arī, mūsuprāt, interesantākos faktiskos datus par klimatu un dabas apstākļiem. Blogs ir attiecināms uz tradicionālo katolicismu, kā arī visiem Patiesības meklētājiem šajos pēdējos laikos, par kuriem ir mācīts un brīdināts gan Svētajos Rakstos, gan arī Baznīcas Tradīcijā. Teoloģiski saskaņā ar Tradīciju un Evaņģēliju beigu laikus iezīmē apstāklis, kad izzuda Sv.Pētera pēctecība, Baznīcas Hierarhija un Svētās Mises upuris, kas sakrīt arī ar Antikrista laika periodu.

Paildus mēs iestājamies par dabas vides un dzīvnieku labturības tiesību aizsardzību, piemēram, noraidot globālās sasilšanas teoriju un pārmērīgu tehnoloģisko progresu. Mēs esam novērojuši sakarību, ka tehonoloģiskā attīstība vēsturiski noved pie attiecīgi proporcionāla sabiedrības morāles un garīguma regresa. Piemēram, šobrīd aktuālais 5G un elektromagnētiskā starojuma jautājums ir tāds, ka tikai neliela sabiedrības daļa apzinās šīs tehonoloģijas kaitīgumu. Savukārt liela daļa daļa no tiem, kas apzinās, neko neizdara savās iespēju robežās, lai nepieļautu tās izplatīšanos.

“Mēs taču zinām, ka visa radība nopūšas un vaimanā līdz pat šai dienai” (Romiešiem 8:22)

Kontakti jautājumiem, ierosinājumiem, apustulāta atbalstam, e-pasts: warmcover@protonmail.com

@Visas autortiesības aizsargātas – jebkāda informācijas pārpublicēšana vai citēšana bez saskaņošanas ar autoru nav atļauta

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: